Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У межах реалізації Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України» на тижні, що минув Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого було проведено чергові освітньо-наукові заходи.

Спікером виступила – Олена Уварова, к.ю.н., голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини, доцентка кафедри прав людини і юридичної методології, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, MSCA4UKRAINE Postdoc, Вагенінгенський університет.

У межах реалізації проєкту було проведено три вебінари на наступну тематику:

Партнерами заходу виступили: Вагенінгенський університет (Wageningen University Law Group), Глобальна асоціація досліджень з бізнесу і прав людини (Global Business and Human Rights Scholars Association) та Форум викладачів бізнесу і прав людини (BHR Teaching Forum).

Дякуємо пані Олені Уваровій та партнерам за підтримку та сприяння у проведення заходу.