Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, щиро вітаю вас із Днем Державного Гімну України!

Він є невід’ємною частиною нашого національного коду, незалежності, свободи і гордості. У його величних і пророчих словах заховано послання минулих поколінь прийдешнім, в урочистій мелодії – сила і наснага для щоденної боротьби.

Гімн України нерозривно пов’язаний з нашою історією, з мужністю предків і споконвічною волею українського народу до суверенітету. Його звуки змушують серця українців по всьому світу битися швидше, нагадують про найвищі цінності, згуртовують в єдиний кулак, здатний нищити ворога й вершити справедливість. З безсмертними словами гімну на вустах вже понад два роки йдуть в атаку наші захисники, встановлюють жовто-блакитні прапори на кордонах відвойованих територій, виживають в нелюдських умовах російського полону. Це їхня секретна зброя, острівець незламності і надії, часом остання молитва.

Я твердо вірю, що скоро ми разом зустрінемо Перемогу, темні часи війни залишаться позаду, і звуки українського національного гімну буде чутно з трибун високих європейських організацій, олімпійських стадіонів, світових самітів і конференцій. Але найголовніше, що віднині і назавжди він буде символом вдячності і поваги тим, хто віддав життя за свободу інших, хто ціною невимовних жертв подарував Україні майбутнє і шанс на побудову вільної, процвітаючої держави. Нехай відчуття єдності, патріотизму, справедливості стануть фундаментом для нової України, якій завжди посміхатиметься доля.

Слава Україні!
Ректор Анатолій Гетьман