Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника Університету Максима Бондаренка призначено регіональним координатором Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України

🎓Максим Бондаренко у 2000-2005 рр. навчався на Факультеті підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (нині Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

З 2005 року по 2017 рік працював в органах прокуратури Харківської області на різних посадах, у тому числі керівних. За час роботи в органах прокуратури неодноразово заохочувався керівництвом Генеральної та регіональної прокуратури. З 2017 року працював на керівних посадах у приватному секторі та займався адвокатською практикою. У 2020 році був обраний депутатом Харківської міської ради 8 скликання.

🇺🇦Вітаємо Максима з призначення на високу та відповідальну посаду та бажаємо подальшої плідної роботи на благо України та українського народу.