Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду України прочитала гостьову лекцію   «Добросовісність та зловживання процесуальними правами: окремі аспекти правозастосування».

20 листопада 2023 р. на Факультеті слідчої та детективної діяльності суддею Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду України кандидатом юридичних наук, доцентом Наталією Юріівною Сакарою прочитано гостьову лекцію: «Добросовісність та зловживання процесуальними правами: окремі аспекти правозастосування».

Під час лекції були проаналізовані підходи щодо розуміння категорій добросовісності та зловживання процесуальними правами як в науці цивільного процесуального права, так і в судовій практиці.

Лектор зупинилися на висвітленні складових принципу добросовісності, серед яких найбільшу увагу приділила забороні зловживанню процесуальними правами, процесуальному естопелю та забороні суперечливої поведінки.

З врахуванням сучасних правових позицій Верховного Суду звернула увагу на окремі види зловживань процесуальними правами, а також заходи протидії ним.

Від імені колективу факультету щиро дякуємо шановній Наталії Юріївні за нові знання і вагомий внесок у формування фахових компетентностей правників нової генерації!