Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету слідчої та детективної діяльності завітали з навчально-ознайомчим візитом до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві

🇺🇦🕵️‍♂️20 лютого 2024 р. студенти Факультету слідчої та детективної діяльності завітали з навчально-ознайомчим візитом до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві

🔷 Програма візиту включала зустріч з директором ТУ ДБР, представниками відділу кадрової роботи та державної служби, оперативного відділу, керівником слідчого відділу і головним спеціалістом відділу документального забезпечення.

🔷Директор ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві Денис Маньковський виступив перед студентами з доповіддю-презентацією «Структура та місія Державного бюро розслідувань». Під час якої розповів про основні завдання ДБР, ключові показники та особливості діяльності ТУ ДБР у м. Полтаві, а також відповів на питання майбутніх детективів і слідчих.

🔷 Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та державної служби Інна Шаповалова у своєму виступі зазначила про умови прийому та особливості проходження служби  в Державному бюро розслідувань.

🔷 Головний спеціаліст по відділу документального забезпечення Олександр Білка зосередився на відкритості і прозорості діяльності ДБР, способах взаємодії ТУ ДБР із засобами масової інформації.

🔷 Представник оперативного відділу Дмитро Верхола висвітив особливості здійснення оперативно-розшукової діяльності ТУ ДБР, загальні засади виявлення кримінальних правопорушень і викриття злочинців, а також указав про особисті якості і професійні навички, якими треба володіти оперативним працівникам.

🔷 Керівник слідчого відділу Олександр Глуховеря зазначив про особливості здійснення слідчої діяльності працівниками ТУ ДБР у м. Полтаві, продемонстрував мобільну криміналістичну лабораторію та її можливості в польових умовах.

🔷 Колектив факультету слідчої та детективної діяльності дуже вдячний керівництву ТУ ДБР у місті Полтаві і спікерам, які працювали зі студентами за високий рівень організації візиту, гостинність, нові знання, безцінний досвід та дружні настанови для майбутніх детективів і слідчих!

💙💛Бажаємо працівникам ДБР міцного здоровʼя, високих показників в роботі, оптимізму і гарного настрою! Разом до Перемоги! Слава Україні!