Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету слідчої та детективної діяльності Університету відвідали з навчально-ознайомчим візитом Дзержинський районний суд міста Харкова.

26 лютого 2024 року студенти  Факультету слідчої та детективної діяльності НЮУ імені Ярослава Мудрого відвідали з навчально-ознайомчим візитом Дзержинський районний суд міста Харкова.

Зі студентами зустрівся Голова суду Денис Цвірюк, який розповів про особливості здійснення правосуддя у воєнний період у прифронтовому Харкові, ознайомив із структурними підрозділами суду та основними напрямами їх діяльності, наголосив на пріоритетності дотримання прав і свобод людини під час судового розгляду кримінальних проваджень, а також відповів на питання студентів.

Майбутні детективи і слідчі були присутні на розгляді трьох кримінальних проваджень, мали змогу переглянути відеодокази з місця події, а також спостерігати за оголошенням прокурором обвинувального акту, допитом обвинуваченого, свідків, потерпілого, дослідженням речових доказів, судовими дебатами між адвокатом і прокурором.

Також студентів ознайомлено з роботою апарату суду, секретарів, помічників суддів, судових розпорядників, архіву суду.

Щиро дякуємо за організацію дуже цікавого і пізнавального заходу – візиту Голови Дзержинського районного суду міста Харкова, керівнику апарату, суддям і всім працівникам суду, які працювали зі студентами.