Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У рамках співпраці між факультетом адвокатури Університету та компанією ProfITsoft, було створено лабораторію «Офіс студента».

У рамках співпраці між факультетом адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та компанією ProfITsoft, за особистої участі та підтримки засновника Олександра Петриченка, було створено лабораторію «Офіс студента».

Це важливе співробітництво спрямоване на підтримку дистанційного навчання в умовах воєнного стану та підготовку високоосвічених фахівців, здатних до вирішення складних правових кейсів та розв’язання прикладних проблем у сфері реалізації ІТ правовідносин.

Спільно із ProfITsoft відбулося відкриття лабораторії «Офіс студента» на Факультеті адвокатури. Ця ініціатива дозволяє студентам та науково-педагогічним працівникам активно вивчати та застосовувати інноваційні технології. Лабораторія стане центром для проведення практичних занять та подій, спрямованих на розвиток компетенцій у сфері ІТ-права. Підтримка ProfITsoft забезпечила необхідне обладнання та технічну базу, створюючи сприятливе середовище для вдосконалення навчального процесу, дослідницької роботи та практичного застосування.

Активне залучення стейкхолдерів до вивчення галузі права та обмін практичними знаннями робить лабораторію важливим центром для навчання та дослідження.

Студенти, вивчаючи галузі ІТ-права, розвивають навички в авторському праві, захисті інтелектуальної власності, контрактному праві, міжнародних взаєминах та правовому регулюванні в інформаційних технологіях. Після закінчення навчання вони можуть успішно працювати в юридичних відділах технологічних підприємств, надавати консультації ІТ-компаніям та управляти правовими аспектами в індустрії інформаційних технологій, що надасть студентам можливість мати конкурентну перевагу та розкривати свій професійний потенціал.

Висловлюємо щиру подяку засновнику компанії ProfITsoft Олександру Петриченку за важливий внесок у розвиток освіти та підготовку кадрів для юридичного супроводу ІТ-бізнесу на Факультеті адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ваша щедра підтримка не тільки надає студентам доступ до передових технологій, але й сприяє формуванню висококваліфікованих та конкурентоспроможних кадрів, готових долати сучасні юридичні виклики в галузі ІТ-права.