Студенти факультету адвокатури стали учасниками модельного судового засідання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти факультету адвокатури стали учасниками модельного судового засідання

28 лютого 2024 р. студенти 1 курсу факультету адвокатури стали учасниками модельного судового засідання

Ініціаторами та організаторами проведення модельного судового засідання стали факультет адвокатури та адвокати юридичної компанії «Прасолов та партнери» в рамках партнерських відносин між сторонами.

Безпосередніми учасниками модельного судового засідання стали студенти факультету адвокатури, які під керівництвом адвокатів здійснили моделювання судового засідання у розгляді справи про адміністративне правопорушення за ч.1. ст. 130 КУпАП.

Метою такого заходу стало підвищення якості підготовки фахівців у галузі права, поглиблення набутих знань та їх закріплення під час практично-пізнавальної діяльності, створення простору для професійного спілкування студентів-правників з представниками адвокатури, судової гілки влади та правозахисних органів.

Під час проведення заходу студенти у практичному аспекті навчалися аналізувати факти, оцінювати докази та робити висновки, а також отримали можливість розвинути свої аналітичні, комунікативні та ораторські навички, що є важливим для професії адвоката. Крім того, поділ студентів на учасників справи, набуття ними певного процесуального статусу допомогло останнім краще зрозуміти судовий процес, його етапи та взаємодію сторін провадження, а також краще зрозуміти правову позицію кожної сторони в судовому процесі.

Приємним сюрпризом став візит судді Касаційного Господарського Суду Верховного Суду Зуєву Віталію Анатолійовичу.

Дякуємо голові Московського районного суду Осадчому Олексію Віталійовичу та представникам Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, які взяли участь у заході та здійснювали контроль й координацію етапів судового розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Висловлюємо щиру подяку адвокатам Савченку Тарасу Михайловичу та Прасолову Ігорю Вадимовичу за сприяння у практичному підвищенні якості підготовки майбутніх адвокатів, а також організацію, керівництво та сприяння у проведенні модельного судового засідання, учасниками якого стали студенти факультету адвокатури.

Сподіваємося на подальшу спільну співпрацю у підготовці висококваліфікованих адвокатів.