Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студента факультету адвокатури Університету Володимира Ковтуна за участь у ІІ Всеукраїнський конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка нагороджено дипломом ІІІ ступеня

ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» проводився науково-дослідним центром «Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка» Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Конкурс проводився у два етапи: – перший етап – рецензування робіт; – другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції. У рамках першого етапу до конкурсної комісії надійшло 101 робота.
Робота Володимира Ковтуна «Правова категорія довірчої власності: порівняльно правовий аналіз цивільного законодавства України та міжнародного приватного права» була відзначена дипломом ІІІ ступеня
Науковий керівник: к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного права НЮУ імені Ярослава Мудрого Людмила Баранова.

Вітаємо Володимира та його наукового керівника з відзначенням роботи та бажаємо творчої наснаги та нових наукових досягнень.