Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сьогодні професійне свято відзначають працівники дипломатичної служби України.

Їхня робота завжди складна та надвідповідальна, а в умовах російського вторгнення – навіть героїчна, адже виконувати службові обов’язки доводиться всупереч діям ворога, наперекір сфальсифікованим даним, що паклюжать авторитет і гідність українського народу в очах світової громадськості. Саме дипломати несуть на всі континенти правду про Україну, про жорстоку російську агресію, військові злочини окупантів, про силу наших захисників і незламність народу. Своїм багатоголоссям, беззаперечним фактажем, неухильним дотриманням норм міжнародного права вони успішно протистоять величезній армії пропагандистів, яка заперечує українську мову, культуру, історію, намагається знецінити нашу державність і досягнення  періоду незалежності.

Завдяки всебічній освіченості, професіоналізму, переконливості дипломати схиляють на бік правди і України все більше лідерів прогресивних держав, домагаються поваги і допомоги для Батьківщини в час війни, окреслюють стратегії післявоєнної відбудови України і співпраці з передовими країнами світу у секторах безпеки і оборони, торгівлі, просування сучасних технологій, освіти, охорони здоров’я та багатьох інших.

Шановні дипломати, ваша робота є прикладом відваги, мудрості, толерантності та патріотизму. Нехай вона і надалі приносить вам задоволення, нові досягнення, надихає на нестандартні рішення та конструктивні діалоги.

Зичу миру, здоров’я, добра, злагоди, кар’єрних успіхів та сімейного затишку.