Спортивне свято до Міжнародного дня студентського спорту

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Спортивне свято до Міжнародного дня студентського спорту

21 вересня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулося спортивне свято до Міжнародного дня студентського спорту.

Студентська молодь, викладачі, представники ректорату та співробітники Університету зібралися на кафедрі фізичного виховання Університету.

Урочистим парадом пройшли спортсмени збірних університетських команд клубів – плавання, олімпійських видів боротьби, спортивних видів боротьби (самбо, дзюдо), шахів, баскетболу, боксу і кікбоксингу, настільного тенісу та секцій – художньої гімнастики, плавання в ластах, черлідингу. Відкриття заходу розпочалося виконанням Гімну України.

Спортсменів та учасників свята привітав ректор університету Анатолій Гетьман, зазначивши, що спорт – це невід’ємна частина життя студентів у всьому світі, він дає нам можливість не тільки підтримувати здоров’я, але і розвивати наполегливість, цілеспрямованість та силу волі, які так необхідні сьогодні. «Ми повинні бути міцними, адже кожен із нас робить свій внесок у перемогу. Незважаючи на воєнний стан, Університет продовжує системно працювати над розвитком спорту, зберігає та утримує спортивну базу. Ми пишаємося нашими чемпіонами і підтримуємо їх у прагненні розвиватися й працювати на здобуття нових перемог. Наші спортсмени та тренери – найкращі!», – зазначив ректор.

У заході взяли участь почесні гості – голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, начальник управління у справах молоді та спорту Харківської військової адміністрації Костянтин Ананченко, начальник департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександр Власенко, директор громадської організації «Баскетбольний клуб «Пуш тім»» Євген Пушкарьов, президент федерації плавання міста Харкова Ігор Швидкий, віце-президент клубу спортивних видів боротьби «Юридична академія» Руслан Гуляєв, директор Харківського фахового коледжу спорту Ігор Приходько, президент федерації дзюдо міста Харкова Артем Василенко.

За особистий внесок у розвиток фізичного культури і спорту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, активну підтримку студентського спорту, пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді гостей свята було нагороджено Почесними грамотами ректора Університету.

Учасників та гостей заходу вітали своїми показовими виступами спортивні колективи вишу, зокрема, члени Sport club ««Kharkiv City – Юридичний університет»», великі та маленькі зірочки художньої гімнастики, які є гордістю Харкова та Університету; переможці та призери регіональних та Всеукраїнських змагань, члени збірної команди Університету з баскетболу, спортивних клубів боротьби «Юридична академія» та боксу, а також юні спортсмени, які займаються в секції черлідингу.

Із нагоди Міжнародного дня студентського спорту відбулося нагородження студентів-спортсменів та тренерів Університету за досягнення в галузі фізичної культури та спорту.

Почесною грамотою та подяками голови Харківської обласної ради нагороджено:

– Олександра Попрошаєва, завідувача кафедри фізичного виховання;

Казимира Башинського, керівника секції з шахів;

– Марію Кузьміну, керівника секції з плавання в ластах;

– Олену Вікєнтьеву, завідувачку господарством Навчально-спортивного комплексу.

Почесною грамотою управління у справах молоді і спорту Харківської обласної державної адміністрації нагороджено:

– Інну Бодренкову, старшу викладачку кафедри фізичного виховання;

– Олексія Буряка, керівника секції з боксу;

– Дмитра Віскова, тренера з боротьби;

– Павла Єгорова, тренера з плавання.

Почесною грамотою департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради нагороджено:

– Ольгу Шарко, тренера з художньої гімнастики Sport club «Kharkiv City – Юридичний університет»;

– Наталію Білоус, тренера з художньої гімнастики Sport club «Kharkiv City – Юридичний університет»;

– Олексія Золотоуса, тренера баскетбольного клубу «Пуш тім – Юридичний університет»;

– Валерія Джерелія, старшого тренера з Олімпійських видів боротьби.

Також спортсменам Університету ректор Анатолій Гетьман вручив пам’ятні подарунки.

У вирі емоцій час сплинув швидко. Із впевненістю можна сказати, що спортивне свято вдалося. Не зважаючи на усі виклики війни, наш Університет міцно тримає спортивний фронт і допомагає тим, хто тримає фронт на передовій. Кожне досягнення, в тому числі й спортивне невпинно наближає нас до омріяної великої Перемоги! Спорт єднає, а саме в єдності – наша сила, завдяки якій ми неодмінно переможемо!