Шукаємо менеджера по роботі з абітурієнтами та батьками!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шукаємо менеджера по роботі з абітурієнтами та батьками!

​​

Якщо ти хочеш приєднатися до надзвичайно крутої команди відділу профорієнтації та рекрутингу в Національному юридичному Університеті імені Ярослава Мудрого? Тоді ця можливість для тебе!

Ми пропонуємо:

1. Робочий час за вибором: часткова або повна зайнятість.
2. Гнучкий та стабільний графік.
3. Офіційне працевлаштування та гарантії, відповідно до законодавства.
4. Можливість кар’єрного росту в нашому Університеті.

Основні обов’язки:

1. Консультування абітурієнтів та їхніх батьків щодо особливостей вступу та навчання в Університеті.
2. Ведення гарячої лінії для абітурієнтів, де ви надаєте інформацію про умови вступу та навчання.
3. Підготовка текстів, афіш, та презентацій для інформування абітурієнтів про новини у вступній кампанії.
4. Організація та проведення профорієнтаційних заходів.
5.Дотримання високого стандарту виконання завдань та своєчасність.

Особливо важливою перевагою при відборі кандидатів є:

1. Вміння користуватися програмами для створення текстового контенту та графічних зображень.
2. Навички у роботі зі створення креативних презентацій та інформаційних матеріалів.

Надсилай своє резюме на пошту: rmc.centre@nlu.edu.ua

Долучайся до нашої продуктивної команди аби спільно навчати та скеровувати лідерів майбутнього!