Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики

Запрошуємо студентів 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики в таких органах:

• Національне агентство з питань запобігання корупції

Формат проходження практики – очний.

Кінцева дата прийому заяв – 25.11.2022 р.

Форма для подачі заяв на участь у конкурсі

• Державне бюро розслідувань (для студентів 1, 3 та 18 факультетів)

Формат проходження практики – очний.

Кінцева дата прийому заяв – 25.11.2022 р.

• Національне антикорупційне бюро України

Формат проходження практики – очний.

Кінцева дата прийому заяв – 09.12.2022 р.

Форма для подачі заяв на участь у конкурсі

• Агентство з розшуку та менеджменту активів

Формат проходження практики – очний/дистанційний.

Кінцева дата прийому заяв – 16.12.2022 р.

Форма для подачі заяв на участь у конкурсі

Загальні вимоги до конкурсантів:

• бути студентом 4-го курсу Університету;
  • мати середній заліковий бал не нижче 70 (для АРМА) та 80 (для інших органів) – для підтвердження необхідно надати довідку з деканату;
  • заповнити Гугл форму та прикріпити до неї мотиваційний лист, резюме та довідку з деканту про середній заліковий бал.

Протягом 3-х робочих днів з кінцевої дати прийому заяв відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету повідомить про результати конкурсу, надіславши відповідні листи на електронні пошти конкурсантів. Після отримання листа конкурсанти, які пройшли відбір, мають у відповідь протягом 3-х робочих днів з моменту отримання листа надіслати підтвердженням можливості проходження практики у відповідному органі. У випадку відсутності підтвердження у встановлений строк кандидатура знімається!

Зверніть увагу, з метою ідентифікації конкурсантів все листування здійснюється через електронну корпоративну пошту Університету – @nlu.edu.ua. Заяви, подані із зазначенням іншої електронної пошти, не будуть розглядатися.

Контакти:

• Відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету – career.dep@nlu.edu.ua