Вічна слава Герою Дмитру Григоренку!

Кожен загиблий воїн – це новий шрам на наших душах…сьогодні ми отримали ще один…

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого глибоко сумує через непоправну втрату – загибель на війні випускника Університету Дмитра Григоренка.

Дмитро народився 27.12.1983 року. Закінчив Дніпропетровський юридичний ліцей, потім Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (нині – Університет), отримавши фах юриста. Працював юристом на Павлоградському хімічному заводі.

За словами його колег та друзів він багато читав, був світлою, доброю, талановитою людиною, взірцем толерантності. Прикладом для всіх нас. У перші дні повномасштабної війни Дмитро, як справжній патріот повернувся в Україну із-за кордону, намагався потрапити до лав ЗСУ. Вдалося це йому з другого разу. Він ніс службу у складі 93 Бригади ЗСУ «Холодний Яр» у військовій частині 1302. 26 жовтня під Соледаром (Донеччина), виконуючи бойове завдання під час мінометного обстрілу Дмитро Григоренко загинув. Справжній Воїн і Герой, він віддав своє життя за Україну, за нашу Перемогу і наше майбутнє.

На жаль, війна забирає найкращих. Університетська спільнота висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.

Доземний уклін воїну-захиснику. Вічна пам’ять і слава Герою.