Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сьогодні відзначає річницю заснування Факультет адвокатури нашого ЗВО

27 лютого 2017 року відбулася значуща подія для юридичної спільноти, адже відкриття Факультету адвокатури визнаним лідером правничої освіти України стало подією державного масштабу. Глибока мотивація, вимогливість, ґрунтовність знань, новаторські підходи, переважання практики над теорією, відповідальність за результат – це неповний перелік основних принципів підготовки молодих юристів в Університеті, тому започаткований факультет одразу привернув до себе багато уваги і став об’єктом високих очікувань.

Приємно зазначити, що ми впоралися, вчергове виправдали довіру студентів, роботодавців, суспільства. Я постійно отримую слова вдячності з усіх регіонів України від представників різних установ, де випускники факультету адвокатури стали цінним надбанням. Висловлюю щиру вдячність за це викладацькому складу, захоплююся вашою відданістю, ерудицію, чесним бажанням ділитися власним досвідом, талантом навчати попри будь-які перепони. За короткий строк свого існування факультет був змушений подолати виклики карантинних обмежень, а пізніше стійко витримувати випробування російською агресією. Ваша незламність, патріотизм, жага справедливості і любов до людини захоплюють! У жорстокий час війни ви виховуєте молоде покоління сильних, освічених, розумних, духовно наповнених особистостей з міцним стрижнем всередині, який за кілька років стане основою юридичної спільноти України.

Адвокатська робота сьогодні вимагає титанічних зусиль, блискучих знань, високого рівня моральності та чуйності до людської біди. Бо в часи війни кількість злочинів і глибина знецінення правових механізмів вирішення конфліктів непомірно високі, але саме правники врешті виступають інструментом відновлення справедливості і невідворотності покарання, здійснення неупередженого правосуддя. Тому після Перемоги на вас чекає багато роботи: весь український народ вашими руками вершитиме правосуддя й домагатиметься справедливості. Знаю, ви гідно виконаєте свій професійний обов’язок, адже адвокатура – це не просто робота, це покликання, місія залишатися на боці правди за будь-яких умов.

Шановні представники Факультету адвокатури, дякую вам за визначну роль у становленні правової системи нашої держави та внесок у розвиток юридичної освіти.

Нехай ваш професіоналізм буде запорукою стабільності, спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини. Бажаю миру, мудрості, стійкості, міцного здоров’я та невичерпної енергії у вашій благородній діяльності.

Ректор Університету Анатолій Гетьман