Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Продовжується прийом заяв на вступ до Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ на Магістерську програму «Контррозвідувальна діяльність» (спеціальність 262)

📌 Вступ здійснюється на основі диплома бакалавра за будь-якою спеціальністю.

📌 Прийом заяв до 29 лютого 2024 року.

📌 Денна/очна форма навчання, термін навчання 1,5 роки.

📌 Ти можеш приєднатися до нас після закінчення бакалаврату будь-якого ВНЗ та стати співробітником Служби безпеки України вже після 1,5 роки навчання.

📌 З нашою програмою ти здобудеш фахові знання, необхідні для оперативної діяльності у СБУ. Наш підхід до навчання забезпечує комплексний розвиток умінь і знань. Завдання-орієнтований підхід, лекції, семінари, практичні заняття та багато іншого – ми готуємо тебе до реальних викликів! Ґрунтовні знання юриспруденції в поєднанні з навичками використання нових технологій допоможуть стати частиною команди спецслужби!

🔷Переваги навчання в Інституті:

• безкоштовне навчання;

• безкоштовне проживання в комфортабельному гуртожитку;

• безкоштовне медичне і речове забезпечення;

• професійно орієнтоване навчання, проведення навчальних заходів із залученням досвідчених діючих співробітників практичних підрозділів, регулярне проходження практик у підрозділах та органах СБ України;

• курсанти отримують досвід співпраці з міжнародними партнерами;

• 100% працевлаштування, повний соціальний пакет;

• офіцерське звання та гідне грошове забезпечення;

та інші переваги.

➡️📞Для звернень вступників: +380(99) 132-86-29

inst_sbu@nlu.edu.ua

Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ в соцмережах:

🔷Сторінка на сайті

🔷Фейсбук