uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Iнститути, факультети > Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – це унікальний освітньо-науковий заклад, який інтегрує підходи провідної правничої школи України, стандарти системи професійної військової підготовки країн-членів НАТО та спеціальну підготовку співробітника спецслужби. Запорукою високої якості освітнього процесу є поєднання найкращих традицій класичної юридичної освіти з досвідом сучасної практичної діяльності науково-педагогічного складу, а також розвинутої матеріальної бази.

Окрім вивчення класичних і прикладних правничих дисциплін, курсанти Інституту проходять спеціальну підготовку за такими основними напрямками:

• досудове розслідування в органах СБУ;
  • основи державної безпеки, контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності;
  • правове забезпечення оперативно-службової діяльності;
  • інформаційна безпека та кібербезпека;
  • тактико-спеціальна й оперативно-тактична підготовка.

Курсанти Інституту отримують освіту за спеціальностями 081 «Право» (бакалавр, магістр) та 262 «Правоохоронна діяльність» (магістр) в кращому юридичному виші країни та глибоку спеціалізовану професійну підготовку, що створює надійний базис для успішної кар’єри у спецслужбі.

Кредо Інституту «Scientia est victoria arma» («Знання – зброя перемоги») зумовлює прагнення і послідовні зусилля  колективу, спрямовані на динамічний розвиток і удосконалення. Підготовка курсантів спрямована на здобуття практичних і теоретичних навичок для вирішення актуальних потреб оперативно-службової діяльності СБУ, а також на їх особистісний морально-психологічний розвиток. В рамках розвитку Інституту постійно вдосконалюється внутрішня система підготовки курсантів, розширюється співпраця з іншими науковими і освітніми установами та практичними підрозділами Служби безпеки України, проводиться робота з підвищення кваліфікації співробітників Інституту.

Науково-педагогічний склад Інституту долучається до підготовки проектів законів та відомчих нормативно-правових актів, надає консультативну допомогу слідчим та оперативним підрозділам, розробляє наукові продукти, спрямовані на вирішення проблем та завдань оперативно-службової діяльності СБУ.

Переваги навчання в Інституті:

• 100% працевлаштування;
  • гарантоване державою соціальне забезпечення;
  • офіцерське звання після випуску;
  • гідне грошове забезпечення;
  • навчання за рахунок державного бюджету, а також проживання в комфортабельному гуртожитку, медичне і речове забезпечення;
  • потужна спортивна інфраструктура;
  • дружній згуртований колектив;
  • професійно орієнтоване навчання із залученням досвідчених діючих співробітників практичних підрозділів, регулярне проходження практик у підрозділах та органах СБ України;
  • ефективна система формування лідерських якостей, гармонійної та всебічно розвинутої особистості,;
  • активна співпраця з міжнародними партнерами.

Прийом заяв про вступ до Інституту проводиться, як правило, у січні (незалежно від наявності на цей момент у абітурієнта документів про здобуття відповідної освіти). Детальна інформація про правила прийому до Інституту публікуються в наших соціальних мережах.

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України

inst_sbu@nlu.edu.ua

Адреси і контакти регіональних органів СБУ

Інформація Інституту