uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Деталі вступу до Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ

Із заявою про прийом на навчання в Інституті необхідно звернутись до регіонального органу СБ України за місцем проживання (перебування) до
31 січня року, у якому буде здійснюватись вступ.

До участі в конкурсному відборі для здобуття ступеня бакалавра допускаються кандидати з повною загальною середньою освітою, які:

• подали сертифікати ЗНО (крім категорії осіб, які мають право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів);
  • успішно пройшли медичний огляд, оцінювання рівня фізичної підготовленості та професійно-психологічний відбір.

Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифіката(ів) ЗНО:

• з української мови та літератури;
  • історії України;
  • іноземної мови (англійської, іспанської, німецької чи французької) або математики.

Конкурсний бал за ЗНО для вступу на спеціальність “Право” встановлється правилами прийому до Інституту.

На навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» приймаються особи:

• з числа цивільних осіб, які не мають військових (спеціальних) звань осіб офіцерського (начальницького) складу і на час вступу до Інституту не проходять навчання на кафедрах військової підготовки або відділеннях військової підготовки закладів вищої освіти;
  • які здобули ступінь бакалавра за спеціальністю 081 «Право».

До участі в конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра допускаються кандидати, які:

• склали єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська);
  • склали єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей;
ЧОЛОВІКИ
ОцінкаПідтягувння на перекладині (разів)Біг 3000 м, (хв. сек)Біг 100 м, (сек)
5 (відмінно)1113.0014.6
4 (добре)913.2015.0
3 (задовільно)714.0015.8
2 (незадовільно)<7>14>15.8
ЖІНКИ
ОцінкаКомплексна силова вправа (разів)Біг 1000 м, (хв. сек)Біг 100 м, (сек)
5 (відмінно)304.3016.8
4 (добре)284.4517.2
3 (задовільно)265.1518.0
2 (незадовільно)<26>5.15>18.0

Особи, яких зараховано на навчання до Інституту, проходять військову службу (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів.

Додаткова інформація за посиланнями:

Консультації щодо вступу:

тел.: 099 132 86 29 (Viber, WhatsApp, Telegram)

e-mail: vstup.inf@gmail.com