Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Ректора Університету Анатолія Гетьмана нагороджено відомчою нагородою Державного бюро розслідувань – нагрудним знаком «За видатні заслуги»

Ректора Університету Анатолія Гетьмана нагороджено відомчою нагородою Державного бюро розслідувань – нагрудним знаком «За видані заслуги».

Нагрудним знаком «За видатні заслуги» відзначаються працівники Державного бюро розслідувань та інші особи, за досягнення високих показників у службовій (трудовій) діяльності, значний особистий внесок у розбудову Державного бюро розслідувань та високі професійні здобутки.

Вітаємо Анатолія Гетьмана з високою державною нагородою та бажаємо подальшої плідної роботи та нових звершень!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Державне бюро розслідувань мають тривалі партнерські відносини, зокрема у сфері: спільних науково-практичних досліджень, розробки нових методик роботи у сфері правоохоронної діяльності; підготовки та видання науково-методичних матеріалів; організації та проведення спільних освітніх, наукових, науково-практичних заходів; створення належних умов для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників ДБР; проведення досліджень, експертиз тощо; надання методичної та консультативної допомоги; а також проходження студентами Університету практики в органах ДБР.