Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Переможницею конкурс на отримання стипендії імені Романа Ратушного обрано студентку Факультету міжнародного та європейського права Університету Генюк Марту

У 2023/2024 навчальному році вперше серед студентів факультету міжнародного та європейського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено конкурс на отримання стипендії імені Романа Ратушного у розмірі 180 000 гривень на рік з виплатою протягом двох навчальних років.

За результатами конкурсу переможницею обрано Генюк Марту Олександрівну, студентку 1 курсу магістратури Факультету міжнародного та європейського права.

“Рішучість, сміливість та невичерпна енергія Марти Генюк не лише вражають, а й надихають нас усіх допомагати тим, хто цього найбільше потребує в ці складні часи”, – відзначають у Стипендіальній комісії.

Марта має активну громадянську позицію та з початку повномасштабного вторгнення організовує евакуаційні місії з порятунку населення, яке опинилося в окупації або мешкає на лінії зіткнення, а також допомагає внутрішньо переміщеним особам.

“Я захоплююся подвигом Романа Ратушного і дуже хочу отримати стипендію, адже це дасть мені можливість ще ефективніше допомагати людям”, – відзначала Марта під час співбесіди зі Стипендіальною комісією.

Вітаємо Марту Генюк з отриманням стипендії та бажаємо успіхів в професійній та соціальній діяльності.