Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана до Дня працівників суду

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана до Дня працівників суду

Шановні судді та працівники судів!

Вітаю Вас із професійним святом!

Саме Ви стоїте на сторожі прав і свобод людини, забезпечуєте розвиток України як демократичної та правової держави, утверджуєте принципи верховенства права.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за багаторічною традицією виховує професійних правників різного спрямування, зокрема й суддів, зі студентської лави прищеплюючи їм почуття справедливості, людяності, поваги до закону і громадянина. Адже на них покладена місія збереження стабільності й миру у суспільстві. Це вимагає від працівників суду та судових органів ґрунтовних знань, відданості справі, непохитності у своїх рішеннях.

Ваш професіоналізм, порядність та принциповість – запорука ефективності усієї судової системи, довіри громадян до влади, стабільності в державі.

З нагоди свята бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, і нехай професійні успіхи будуть вірними супутниками у житті.

Ректор Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого