Представники Ради Європи відвідали Університет

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Представники Ради Європи відвідали Університет
Представники Ради Європи відвідали Університет

До Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завітали директорка Офісу Генерального Директорату програм Ради Європи Верена ТЕЙЛОР, голова Офісу Ради Європи в Україні, представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Стен НЬОРЛОВ та керівниця проєкту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» Ганна ХРИСТОВА. Метою візиту було обговорення можливих напрямів і форм співпраці.

Університет на зустрічі представили ректор Анатолій ГЕТЬМАН, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій БАРАБАШ, керівник Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Артур БУЛГАКОВ, керівниця відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності Ольга НАНАРОВА та голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини Олена УВАРОВА.

Під час бесіди серед потенційних шляхів партнерської взаємодії були названі спільне проведення VI Харківського міжнародного юридичного форуму, гостьові лекції від представників Офісу Ради Європи, а також організація програми професійного стажування для студентів та випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого.