Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Представництво ЄС в Україні оголошує відбір учасників освітнього проєкту «Єврошколи»

«EU Study Days/Єврошколи» є проєктом, який  надає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та відносини «ЄС-Україна» від провідних експертів у цій галузі.

Учасниками програми можуть стати учні 9-11 класів, студенти й аспіранти.

У межах програми слухачі братимуть участь у відкритих дискусіях, майстер-класах, дебатах та іграх , які дозволять їм набути ґрунтовних навичок міжособистісного спілкування та отримати надійну інформацію про ЄС.

Цього року заплановано проведення двох циклів інтерактивних освітніх модулів, що будуть проходити навесні та восени. Кожен цикл складатиметься з 10 модулів для школярів і 10 модулів для студентів. 20 кращих слухачів буде запрошено до участі у літній або зимовій школах в очному форматі.

Кожен модуль включатиме:

• лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
  • відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
  • онлайн-тест.

Навчання відбуватиметься з 15 березня до 31 травня 2022 року.

Дедлайн подачі заявок 18:00, 07 березня 2022 року!

Деталі про умови участі та програму проєкту – за посиланням