Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Попередня реєстрацію юнаків та дівчат, на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Кафедра підготовки офіцерів запасу Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить попередню реєстрацію юнаків та дівчат, на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями у віці від 18 до 40 років. Термін навчання – 2 роки.

Для отримання інформації щодо особливостей відбору, подачі документів та навчання необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Конкурсний відбір включає:

• оцінку рівня успішності навчання;
  • оцінку рівня знань з допризовної підготовки (тестування у письмовій формі);
  • професійний психологічний відбір (тестування);
  • перевірку рівня фізичної підготовленості.

Сторінка кафедри на сайті Університету.