Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків запрошує на роботу молодь з вищою юридичною освітою

Сьогоднішні випускники найближчим часом візьмуть у свої руки майбутнє нашої держави. Здобуття вищої освіти є першим кроком до майбутньої кар’єри.

Почати трудову діяльність в органах ДПС – дуже вдалий та корисний старт для побудови подальшої кар’єри.

Які особливості відрізняють дане управління від інших податкових органів?

Дане управління працює лише з найбільшими, основними бюджетоутворюючими платниками податків, які забезпечують найвагомішу долю дохідної частини бюджету, мають міліонні (мільярдні) обороти, велике коло контрагентів, значний штат висококваліфікованих та високооплачуваних фахівців.

Управління є міжрегіональним, тобто юрисдикція цього органу не обмежується однією Харківською областю. Управлінням обслуговуються великі платники податків із 10 регіонів України: Харківської області, Дніпропетровська, Полтавська, Львівська, Сумська, Донецька, Луганська, Черкаська, Чернігівська та Київська області.

Для молодих юристів з вищою освітою (магістр, бакалавр), які бажають здобути корисний практичний досвід в обраній професії та побудувати кар’єру на державній службі, Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків пропонує такі вакансії:

• Головний державний інспектор відділу правового забезпечення – 3 вакансії.

Головна мета посади – здійснення супроводження судових справ та представництво інтересів Державної податкової служби у судах.

Основні посадові обов’язки – участь у судових справах, судових процесах, та вчинення дій в усіх судах України від імені Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків та ДПС України, підготовка та подання до судів відповідних матеріалів, здійснення інформаційного супроводження претензійно-позовної роботи в органах ДПС за допомогою автоматизованої інформаційної системи.

• Головний державний інспектор відділу по роботі з податковим боргом – 3 вакансії.

Головна мета посади – здійснення супроводження судових справ щодо процедур, пов’язаних із погашенням та стягненням заборгованості зі сплати податків та інших платежів до бюджету.

Основні посадові обов’язки – організація та ведення позовної роботи, спрямованої на забезпечення надходження податків, зборів та інших платежів до бюджетів та державних цільових фондів, участь у межах компетенції у супроводженні судових справ та у судових засіданнях, підготовка необхідних документів, забезпечення у разі необхідності звернення із заявами щодо підтвердження обґрунтованості адміністративного арешту майна платника податків.

Якщо вас зацікавили дані вакансії нижче за наданими контактами ви зможете дізнатися детальніше про ці вакансій, а також ознайомитися із усіма особливостями роботи в даному Управлінні.

контактний телефон: +380 (67) 909 83 32 – Ірина Анатоліївна Зоня
електронна адреса: nvp.study@tax.gov.ua