Проєкт «NLU together forever»: події червня та плани на майбутнє!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проєкт «NLU together forever»: події червня та плани на майбутнє!

Ми не встигли озирнутися, а вже промайнув перший місяць літа. Але студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не гаяли ні хвилини часу цих чудових сонячних днів та встигли побувати на низці цікавих заходів в межах проєкту «NLU together forever».

Пригадаймо та підібʼємо підсумки – що саме ми встигли зробити за червень місяць:

• 03.06.2022 року, м. Харків. Спікер: к.ю.н., доцент Павло Романюк, тема: «Після війни: які виклики для перших виборів в Україні та електорально-представницької демократії у світі (роздуми під впливом воєнного часу)»;
  • 12.06.2023 року, м. Київ. Спікери: старша радниця з юридичних питань Громадської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба та к.ю.н. та доцент Павло Романюк, тема: «Після війни: які виклики для перших виборів в Україні та електорально-представницької демократії у світі (роздуми під впливом воєнного часу)»;
  • 23.06.2023 року, м. Львів. Спікер: к.ю.н., доцент – Євгеній Ткаченко, тема: «Обмеження прав людини в умовах воєнного стану»;
  • 23.06.2023 року, м. Харків. Спікер: д.ю.н., проф., Оксана Капліна, тема: «Особливості здійснення досудового розслідування в умовах воєнного стану».

Чотири неймовірних заходи, які відбулися в різних куточках України, під час котрих студенти нашого Університету зустрілися з викладачами. Це фантастичні живі емоції, тому що кожна зустріч була не на екрані комп’ютера, а особиста, тепла і заповнена спілкуванням, що в наші часи – як ковток свіжого повітря!

В ході зустрічей учасники набували значну кількість цінних та унікальних знань, які будуть корисними у майбутньому, обмінювалися власними думками, отримували відповіді на всі запитання та просто насолоджувалися моментом.

Хочеш з користю провести наступні два місяці літа? Тоді слідкуй за анонсами нових заходів, а ми чекаємо саме тебе на офлайн-зустрічі з нашими неймовірними викладачами!

До скорих зустрічей!