Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зразковий колектив «Октет-шоу Sunrise» НЮУ імені Ярослава Мудрого став переможцем конкурсу «Студентська весна 2023»

Зразковий колектив «Октет-шоу Sunrise» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Лаптєвої Ірини, Більченко Анастасії, Івченко Анастасії, Петракової Олександри та Тарабріної Марії під керівництвом Харченко Вероніки стали переможцями Міського конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна 2023» в номінації «Вокал(естрадний/колективи)».

Цьогоріч конкурс відбувся 27-й раз. Організатором конкурсу є Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та комунальний заклад «Харківський міський центр дозвілля молоді».

Вітаємо наших талановитих студенток та художню керівницю з перемогою. Пишаємося вами, бажаємо нескінченної творчої наснаги, нових пісень та перемог!