Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся черговий вебінар на тему: «Особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень» в рамках освітнього проєкту «Поліцейське розслідування»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся десятий вебінар в рамках освітнього проєкту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень» прочитав старший слідчий в ОВС слідчого управління ГУНП в Харківській області, капітан поліції ГОЛОЗУБОВ Владислав.

Пан Владислав розповів про особливості спеціального досудового розслідування, порядок та підстави звернення до слідчого судді з клопотанням про проведення спеціального досудового розслідування, умови необхідні для задоволення такого клопотання. Надав роз’яснення щодо порядку вручення процесуальних документів підозрюваному при здійсненні спеціального досудового розслідування. Наводив приклади з реальних кримінальних проваджень, у яких здійснював спеціальне досудове розслідування.

Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Владиславу за цікаву доповідь.