Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Представники Університету відвідали Національний науковий центр Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса

Представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого — проректор з наукової роботи університету Дмитро Лученко та доцент кафедри криміналістики, який є знаним фахівцем в галузі аерокосмічної криміналістики та військовослужбовцем Збройних Сил України Василь Білоус, в межах продовження плідної співпраці, відвідали Національний науковий центр Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса

Експертам Інституту судових експертиз було продемонстровано можливості сучасних технічних засобів і технологій в роботі судового експерта. Зокрема сучасне обладнання, що можна застосовувати під час огляду важкодоступних об’єктів експертного дослідження. Досить інформативною та ілюстративною стала презентація, що демонструвала фіксацію зруйнованих будівель в одному із районів Харкова.

Поєднання фундаментальних наукових знань і передової практики, загартованої в суворих умовах сучасної України дає унікальний результат – якісне та оперативне проведення експертних досліджень.

У межах договору про співробітництво та взаємодопомогу обговорено можливість проведення практичних занять з навчання та підготовки судових експертів, щодо здобуття навичок користування згаданим обладнанням.

Кожен з нас розуміє, що фахівець, який поєднує в собі таланти науковця, підсилюючи їх практичним досвідом, не знатиме собі рівних.

Разом ми переможемо! Слава Україні!