NLU together forever – офлайн зустріч з викладачами та практиками

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > NLU together forever – офлайн зустріч з викладачами та практиками

NLU together forever – офлайн зустріч з викладачами та практиками.

Продовжуємо стару, добру традицію офлайн-зустрічей викладачів із нашими студентами. Запрошуємо здобувачів освіти НЮУ імені Ярослава Мудрого до участі у навчальних заходах.

Унікальна нагода поринути в світ криміналістики та судової медицини! Розкриваємо судово-медичний аспект криміналістичних знань! Комунікація з викладачами судовими медиками та студентами Університету, з метою отримання необхідних знань, опрацювання практичних навичок та вмінь, унікальний нетворкінг – усе те, до чого ти можеш долучитися вже на наступних вихідних.

Отже, анонсуємо вам розклад зустрічей:

24.11.2023 р. о 15:00 у м. Харкові відбудеться зустріч з кандидаткою медичних наук, доценткою кафедри криміналістики Білецькою Ганною Андріївною, тема: “Неонатоцид. Дослідження трупів новонароджених». Планується провести тренінг з криміналістики та судової медицини з відвідуванням зали судової медицини Криміналістичного полігону та Музею криміналістики;

25.11. 2023 р. о 9:00 у м. Чернівці відбудеться зустріч з кандидатом медичних наук, доцентом кафедри криміналістики Бондаренком Владиславом Вікторовичем. Планується очне проведення лекційного та практичного заняття за темою: «Судово-медична експертиза трупа» з безпосередньою демонстрацією розтину трупа. Бажаючі взяти участь у заході повинні мати при собі медичні: халат (можливо одноразовий), маску, шапочку, гумові рукавички, бахіли.

Додаткова організаційна інформація буде надана учасникам безпосередньо перед початком навчального заняття.

Теми надзвичайно актуальні та цікаві, так як ви любите!

Не пропустіть можливість приєднатися до обговорення!

📝Зареєструватися можна за посиланням

Чекаємо всіх із гарним настроєм!