Відбулися І Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулися І Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко

Відбулися І Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко

Юлія Шевченко аспірантка кафедри кримінального права Університету, заступниця командира з морально-психологічного забезпечення, яка загинула 31 липня 2023 року, як герой в одній з найгарячіших точок фронту на сході країни під час захисту Батьківщини від рашистських загарбників.

Нещодавно, у Києві відбулися І Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко, організовані ELSA Kharkiv та ELSA Kyiv. Авторами фабул і суддями дебатів виступили викладачі нашої кафедри з кримінального права Університету – Юрій Пономаренко і Олена Євдокімова, в організації заходу взяли участь наші студенти, а саме:
факультету прокуратури Владислав Лисаков, Вікторія Посашкова, факультету юстиції Аліса Тихоненко, Альона Михня, Володимир Урбанович, факультету адвокатури Ксенія Валеня.

За результатами дебатів друге місце зайняли студенти 4 курсу факультету адвокатури – Артем Соха і Дмитро Коваль.

Дебати проходили два дні, перший – у приміщенні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, другий – у Вищому антикорупційному суді. Партнерами дебатів виступили провідні українські юридичні компанії: ADVANQ, Vidar, RIYAKO & PARTNERS, VB Partners, а також Transparency International Ukraine.