Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого поглиблює науково-освітню співпрацю із Другим апеляційним адміністративним судом

9 січня  2024 року  укладено меморандум про співпрацю та партнерство між Другим апеляційним адміністративним судом Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Підписи під текстом меморандуму поставили Голова суду Армен Бегунц та ректор Університету Анатолій Гетьман.

Документ передбачає ефективну взаємодію Університету та Суду в науково-освітній сфері та сфері правосуддя і судоустрою. У зустрічі, присвяченій підписанню Меморандуму, також взяв участь перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Микола Кучерявенко.

Загалом метою Меморандуму є консолідація зусиль Університету та Суду, спрямованих на ефективну співпрацю щодо: освітніх заходів в сфері правознавства, надання консультативних послуг, видання публікацій юридичного та суспільного змісту, проведення тематичних круглих столів, конференцій, вебінарів.

Підписання цього Меморандуму є вагомим та символічним. Документ відкриває нові можливості та перспективи подальшого вдосконалення практичної складової в освітньому процесі, підвищення рівня підготовки висококваліфікованих юристів, і загалом утвердження принципів верховенства права в українському суспільстві.