Міжнародне визнання досягнень Університету на виставці «Освіта та кар’єра 2023»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародне визнання досягнень Університету на виставці «Освіта та кар’єра 2023»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого отримав почесне звання «Лідер вищої освіти» та золоту медаль у номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір», на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра 2023».

17–18 листопада 2023 року в м. Київ відбулася 39-та Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра 2023», яка була проведена за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Незважаючи на виклики військового стану, 102 освітні установи України, Німеччини, Польщі, Чехії, Литви та Румунії об’єднали зусилля в онлайн форматі для просування освітніх можливостей. Виставка проходила віртуально.

68 закладів вищої, передвищої та професійно-технічної освіти України надали можливість абітурієнтам не тільки ознайомитися з навчальними програмами, а й взяти участь в заходах, які проводилися в онлайн форматі на платформах ZOOM та ClickMeeting – конференціях, презентаціях, семінарах та майстер-класах, які проводили українські та іноземні учасники виставки, представники Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Протягом двох днів було проведено 61 захід. Виставку відвідало понад 3500 відвідувачів, що свідчить про великий інтерес студентів і абітурієнтів до освітніх можливостей, які надають українські ЗВО.

Важливість події відзначили високопосадовці, зокрема президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України Василь Кремень та директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков. Вона стала визнанням української освіти на міжнародному рівні, засвідчуючи успішну інтеграцію університетів країни у глобальний освітній простір.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого взяв активну участь у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра 2023» та отримав дві нагороди – золоту медаль у номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір» та почесне звання «Лідер вищої освіти».

У презентації «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Особливості навчання та академічної мобільності», яка була представлена на освітньому заході, висвітлено можливості академічної мобільності вишу, особливості Програми подвійних дипломів із іноземними університетами, практики та стажування в НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Вітаємо університетську спільноту з новими здобутками!