Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедра криміналістики знову відкриває двері для всіх, хто прагне дізнатись більше та запрошує на нові зустрічі з викладачами нашого Університету!

Продовжуємо цикл тематичних заходів в рамках навчально-просвітницького проекту кафедри криміналістики «Криміналістика в історичному вимірі та реаліях сучасності: від теорії до практики».

Зустріч та низка заходів будуть цікавими для студентів, які знаходяться у Харкові та в яких є можливість особисто подивитись на світ через призму такої науки, як криміналістика, почути історію її становлення, дізнатись більше про сучасний стан та перспективні напрями розвитку.

Місце проведення: Харків
Дата офлайн-зустрічі : 02.11. 2023 р. об 11.00.

Тема : «Криміналістика в фактах, обличчях та прикладах судової та слідчої практики» (к. ю. н., доцент Ігор Борисенко).

Тема : «Криміналістика : історія, сучасність, майбутнє» (к. ю. н., доцент Олег Булулуков).

В межах заходу планується відвідування Криміналістичного полігону та музею.

Бажаючим потрібно зареєструватися за посиланням.

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.
Будемо раді бачити Вас!

Бережіть себе та до зустрічі!