Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедрою криміналістики Університету презентовано та розпочато новий навчально-просвітницький проект «Криміналістика в історичному вимірі та реаліях сучасності: від теорії до практики»
  • 27.10.2023 року на базі кафедри криміналістики започатковано новий навчально-просвітницький проект, який від Ректорату Університету було анонсовано та презентовано проректором з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрієм Барабашем.

Проект передбачає проведення циклу тематичних заходів з актуальних проблем криміналістики для студентів університету (зустрічей, вебінарів, тренінгів та ін.) протягом навчального року.

Метою цього проекту є: поглиблене вивчення студентами актуальних проблем криміналістики; активізація науково-дослідної роботи студентів; посилення практичної складової підготовки випускників Університету. В межах заходів планується відвідування Криміналістичного полігону та Музею криміналістики, проведення тренінгів, вебінарів, форумів та зустрічей із видатними науковцями-криміналістами та практичними працівниками.

Сьогодні було проведено зустрічі з викладачами кафедри криміналістики, зокрема:

д.ю.н., професором, в.о. завідувачем кафедри криміналістики Віктором Шевчуком, який розповів студентам про історію виникнення та розвитку науки криміналістики, історію кафедри криміналістики та про першого завідувача кафедри професора М. М. Бокаріуса;

к.ю.н., асистентом Василем Баранчуком, який презентував доповідь за темою: «Криміналістика: реальні приклади судово-слідчої практики та вигадані суспільством міфи»;

к.ю.н., асистенткою Інною Колесніковою, яка виступила перед студентами з доповіддю за темою: «Криміналістика в історичному та сучасному вимірі: видатні вчені-криміналісти та цікаві факти».

У заході активну участь взяли викладачі кафедри криміналістики, студенти різних курсів факультету слідчої та детективної діяльності, прокуратури, юстиції, адвокатури та інших факультетів Університету.

Дякуємо Ректорату Університету за підтримку у впровадженні нових форм, методів взаємодії та навчання в умовах воєнного стану, а також всім присутнім за цікаво проведений час, палкі дискусії та чудовий настрій.

Ми не зупиняємося на цьому! Далі буде ще цікавіше!

Очікуйте на наступні анонси заходів та приєднуйтеся до нас!