Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Факультету слідчої та детективної діяльності завітали до Національної асоціації адвокатів України, Вищої школи адвокатури та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

18 січня у Києві студентів Факультету слідчої та детективної діяльності гостинно вітали представники вищих органів адвокатського самоврядування:
Національної асоціації адвокатів України;
Вищої школи адвокатури;
Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури .

Майбутні слідчі і детективи поглибили свої знання щодо інституційної структури органів адвокатського самоврядування, дізнались дієві рецепти успіху надання правової допомоги.

Учасники зустрічі з Головою секретаріату ВКДКА Віктором Вовнюком, обговорили такі питання:
– особливості взаємодії слідчих, детективів та адвокатів на стадії досудового розслідування;
– вимоги, що висуваються до осіб, які прагнуть стати адвокатами;
– обов’язки, які покладаються на адвокатів чинним законодавством України;
– етичні правила поведінки адвоката та принципи здійснення адвокатської діяльності;
– підвищення кваліфікації адвокатами;
– гонорар адвоката, а також інші практичні аспекти професійного життя адвокатів.

Програма заходу передбачала міні-квест з перевірки знань положень чинного законодавства за питаннями білетів кваліфікаційного іспиту.

Також студенти отримали добірки видань НААУ, а найактивніший учасник, Ігор Харитонов, отримав набір книг виданих НААУ обмеженим тиражем.

Від імені колективу Факультету дякуємо керівництву НААУ, Вищої школи адвокатури та ВКДКА за зустріч, незабутні враження, нові знання і вагомий внесок у формування фахових компетентностей майбутніх правників!