NLU together forever Офлайн зустріч з викладачами та практиками

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > NLU together forever Офлайн зустріч з викладачами та практиками

В межах програми «NLU together forever» кафедра криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить організацію чергової офлайн зустрічі та розкриває нові судово-медичні аспекти криміналістичних знань з метою отримання нашими студентами корисної інформації, опрацювання практичних навичок та вмінь, а також для підтримання тісного зв’язку наших здобувачів з викладачами Університету.

ДАТА, ЧАС ТА МІСЦЕ: 24-26 січня 2024 року о 9:30 в Харкові відбудеться офлайн зустріч та практичне заняття за темою: «Судово-медична експертиза мертвого тіла» з безпосередньою демонстрацією розтину трупа.

СПІКЕРИ: Лекцію та практичне заняття проведе доцент кафедри криміналістики, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Ганна Білецька. Показовий ростин буде проведений заступником начальника Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи з організаційно-методичної роботи, судово-медичним експертом вищої кваліфікаційної категорії, доктором медичних наук, професором Олександром Гуровим.

УВАГА! Для участі у практичному занятті студентам треба мати при собі: одноразовий медичний халат, шапочку, бахіли, маску та гумові рукавички. Будуть сформовані групи до 15 осіб для кожного відвідування.

Додаткова інформація про місце проведення та деталі зустрічі буде надана всім учасникам після обов’язкової реєстрації за посиланням

Не пропустіть можливість приєднатися до обговорення! Чекаємо всіх із гарним настроєм!