Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Доцентка кафедри кримінального права Олена Харитонова виступила лекторкою в межах проєкту «Science at risk – циклу лекцій «Україна та Харківщина у воєнний час: вустами науковців»»

Доцентка кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олена Харитонова виступила лекторкою в межах проєкту «Science at risk – циклу лекцій «Україна та Харківщина у воєнний час: вустами науковців»», який був започаткований Konrad Adenauer Stiftung Ukraine.

Пані Олена прочитала лекцію «Харків у правовому вимірі: простір свободи та гідності».

Під час лекції спікерка представила Харків як центр Слобідської України, в контексті міста вільних людей, а також розглянула концепцію філософії Григорія Сковороди – «Світ ловив мене, та не спіймав».

Переглянути лекцію можна за посиланням

Про проєкт.
У серії лекцій відомі науковці з України надають студентам німецьких та українських університетів актуальну інформацію щодо їхнього поточного бачення ситуації в сучасній Україні: війна та суспільство. Тематика охоплює широкий спектр галузей, таких як: соціологія, екологія, освіта, психологія, культура, політика України у воєнний час. Лекції присвячені багатьом соціальним практикам в Україні – від суспільства та розвитку Інтернету до екологічних катастроф і місцевого бізнесу до політичних подій, які відбуваються в Україні сьогодні.

Детальніше про проєкт Konrad Adenauer Stiftung Ukraine