Волейбольна команда Університету здобула третє місце на чемпіонаті України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Волейбольна команда Університету здобула третє місце на чемпіонаті України

У Чернівцях завершилися ігри п’ятого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. У заключних матчах чергові перемоги здобули лідери турніру дніпровський «Прометей» та «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області.

Волейбольна команда Університету «Юракадемія» перемогла житомирський клуб «Житичі-Полісся» 3:1, що дозволило нашим волейболістам піднятися на третє місце в турнірній таблиці.

Дякуємо нашим захисникам за те, що ми можемо здобувати перемоги на спортивних майданчиках та навчатися по при всі намагання ворога завадити цьому!