Шановні працівники прокуратури та майбутні прокурори!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні працівники прокуратури та майбутні прокурори!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Роль інституту прокуратури в сучасній демократичній державі важко переоцінити. Адже саме він виступаєте гарантом дотримання законодавства та запорукою прийняття справедливих рішень. Боротьба зі злочинністю, захист законних інтересів громадян, відстоювання принципів верховенства права і рівності кожного перед законом – це лише частина щоденних професійних викликів прокурора. А в нелегкий час вторгнення ворога на нашу суверенну територію до них додалися ще й небезпечні завдання фіксування і розслідування військових злочинів, щоб надати їм правову оцінку й покарати винуватців.  І ви щоденно демонструєте гідний приклад сміливості, вірності народу України, відданості букві закону та ідеалам честі. Чим складніші завдання ставить перед вами час, тим більше ви мобілізуєте свій потенціал і блискуче виконуєте свою роботу.

Щиро вдячний вам за відповідальність і професійність, з якою ви стоїте на сторожі правопорядку, забезпечуєте стабільність, надійний захист інтересів суспільства і держави. Бажаю завжди залишатися відданими лицарями Феміди, непохитними патріотами, справжніми фахівцями своєї справи. Зичу миру, добробуту, здоров’я, успіхів у роботі та сімейного благополуччя.