День відкритих дверей. Вступ 2022.

вступ 2022

🇺🇦День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого🇺🇦

Ми з гордістю та превеликим задоволенням оголошуємо таку новину, тим більше у сучасних умовах!

На зустрічі вас чекає багато корисної інформації та приємних бонусів від нашого Університету, а саме ми поговоримо про:

♦️всеможливі особливості цьогорічного вступу

✅прохідні бали на різні спеціальності

✅ умови вступу на бюджет та контракт

✅строки прийому заяв та документів

♦️особливості навчання в НЮУ

✅ де територіально знаходитиметься Університет?

✅за якою формою навчання буде проходити освітній процес у першокурсників?

✅які факультети існують і у чому їх відмінність?

♦️академічну мобільність студентів

✅ як навчатися за програмою подвійних дипломів?

📌І як приємний бонус, послухаємо представників партнерських університетів з Європи про мобільність українських студентів.

⚠️Також роз’яснимо одне із найважливіших питань вступної кампанії 2022 – написання мотиваційного листа.

Неперевершена Ольга Кулікова – викладачка курсів з підготовки до тесту з Української мови – проведе майстер-клас щодо усіх підводних каменів написання мотиваційного листа.

⏰Час та місце зустрічі: 21 травня о 12:00 на платформі YouTube  – підписуйтеся на канал, там багато корисного.

🇺🇦Щоб потрапити на захід необхідно зареєструватися за посиланням

Будемо раді бачити усіх охочих на Дні відкритих дверей!😊🤓

Бережіть себе та своїх близьких!❤️🙏

Все буде Україна!💙💛🇺🇦