Шановні студенти, викладачі і співробітники Університету!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, викладачі і співробітники Університету!

8 травня світ і Україна відзначають День пам’яті і примирення як символ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щовесни ми з вдячністю згадуємо багатомільйонну армію героїв, які ціною свого життя подарували нам наше.

І сьогодні ми як ніколи розуміємо цінність такого подарунка. Коли Україна і весь цивілізований світ стали пліч-о-пліч у війні з російськими окупантами, які лихом звалилися на суверенну, политу кров’ю наших дідів-прадідів землю. Зараз ми єдиним фронтом усіма силами й засобами гонимо загарбників зі своєї території. Тих, хто ще вчора волав на весь світ про перемогу над найбільшими злочинцями ХХ століття, хто пишався подвигом своїх предків, які пройшли пекло війни, нацистських таборів, повоєнного лихоліття. А сьогодні вони перейшли на бік зла, зрадили усі принципи людяності, топчуть солдатським чоботом пам’ять справжніх героїв, підло й цинічно вбиваючи цивільне населення України.

Але ми, українці, вільні серцем і сильні духом, ніколи не відступалися від своєї свободи, не залишали ворогів безкарними, а неньку-Україну –  рабинею. Тому університетська спільнота разом із народом і армією мужньо боронить Батьківщину, щодня наближаючи день нової перемоги, бо з нами правда, Бог і пам’ять про справжніх героїв, звитяга яких вшита до ДНК нації.

Все буде Україна!

Ректор Анатолій ГЕТЬМАН