Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на День відкритих дверей на Факультеті приватного права та підприємництва!

День відкритих дверей відбудеться 16.02.2024 о 16:00!

Реєстрація на онлайн зустріч

Якщо ти мрієш про унікальну, статусну та престижну освіту, тоді ми готові запропонувати тобі такі умови:

• Факультет має чітку та модернову юридичну спеціалізацію: сфера приватного (цивільного) права та підприємницької діяльності; господарювання, включаючи питання оподаткування.
  • Навчальний корпус знаходиться в самому центрі міста та містить все для твого комфортного навчання, зокрема 5 лекційних залів, 22 навчальні аудиторії та комп’ютерні класи.
  • Ти житимеш в гуртожитку готельного типу із сучасним ремонтом, тренажерним залом та обладнанням, який знаходиться поруч зі станцією метро «Перемога», що дозволить тобі діставатись до навчального корпусу за 20-25 хвилин.
  • Одержання на факультеті спеціальних знань відбувається за спеціальністю 081 «Право». Це дозволить тобі почувати себе більш упевнено на сучасному юридичному ринкові праці, особливо стосовно питань, пов’язаних із регламентацією оподаткування суб’єктів господарської діяльності, їх діяльності у сфері приватного права та ринкових відносин.

В залежності від твого вибору, ти вивчатимеш такі спеціальні дисципліни:

• Митне право;
  • Право WTO та зовнішньоекономічні контракти;
  • Судочинство в господарських судах;
  • Організація правової роботи на підприємствах, в установах та організаціях;
  • Деліктне право;
  • Корпоративне право, банківське право, податкове право та інші.

Приватне (цивільне) право – це та частина правового буття, з яким (на відміну від кримінального) кожна без виключення людина має справу майже щодня (купівля товарів в супермаркетах; операції з нерухомістю; оформлення спадщини; сімейне, житлове право; право інтелектуальної власності тощо).

Закінчення магістратури факультету за спільною магістерською програмою подвійних дипломів «Європейське та міжнародне підприємницьке право» дозволить тобі продовжити здобуття вищої освіти у провідних європейських університетах.

Після випуску ти зможеш працювати корпоративним юристом, юридичним радником, митним брокером, експертом з питань оподаткування, спеціалістом юридичних відділів у різних державних органах, суддею, прокурором, адвокатом, нотаріусом або слідчим-варіантів купа, обирай свій!

Сторінка на сайті

Інстаграм

Телеграм канал

• роб. (057) 7577346