Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Онлайн зустріч курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого з керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Сметаніною Наталією

13 лютого 2024 року керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Сметаніною Наталією спільно із гарантом освітньої програми «Контррозвідувальна діяльність» Пономаренко Юрієм було проведено онлайн зустріч із курсантами Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Також до зустрічі долучились студенти факультету юстиції.

Під час зустрічі були висвітлені основні напрямки розвитку антикорупційного законодавства в Україні, питання імплементації міжнародних антикорупційних стандартів у правову систему України і завдання Служби безпеки України у системі запобігання корупції.

Окремо були розглянуті питання правового статусу викривачів корупції, внутрішні канали повідомлення про корупцію в Університеті і діяльність уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції. До відома учасників було доведено основні документи підрозділу, проведені заходи, план заходів на 2024 рік.

За підсумками зустрічі було проведено сесію «Питання-відповіді» і визначені теми наступних зустрічей.