Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Членкиня шахового клубу «Юридична академія» Анастасія Карлович визнана кращим фотографом-жінкою у світі!

Випускниця Університету, членкиня шахового спортивного клубу «Юридична академія» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анастасія Карлович  визнана кращим фотографом-жінкою світі!

Ця приємна подія відбулася на церемонії нагородження Року жінки у шахах  5 серпня 2022 р. в Ченнаї (Індія) в рамках 44-тої  Всесвітньої шахової олімпіади, організованої FIDE.

За словами самої Анастасії, їй було дуже приємно бути присутній на церемонії вручення премії «Жінка в шахах», яка вшановує видатних жінок і тих, хто підтримує жінок у шахах.

«Я почала фотографувати події ФІДЕ з шахової Олімпіади 2008 року в Дрездені, і ось ми на Олімпіаді 2022 року в Ченнаї. Завдяки підтримці моїх друзів Анни Буртасової та Романа Днлнква, які наполягли на тому, щоб я продовжувала фотографувати, я удосконалювала свої навички, і зараз у мене, мабуть, одна з найбільших колекцій шахових фотографій з більшості подій ФІДЕ з 2011 року. Мені приємно бачити, скільки видатних жінок-фотографів у нас є, зокрема Нікі Рига, Маша Ємельянова, Аліна Лямі, Етері Кублашвілі, Патриції Агілар та багатьох інших, і ця нагорода є визнанням нашої професії та всіх нас. Дякую усім за підтримку та вітаю переможців!», – зазначила дівчина.

Університет завжди пишається своїми випускниками. Вітаємо Анастасію та бажаємо й надалі професійно розвиватися! Це почесне визнання доводить – Анастасія Карлович змінює світ на краще своєю щоденною діяльністю, і це дуже важливо.

До відома: Анастасія Карлович – чемпіонка Європи серед дівчат у складі збірної України (2000), золота медаль першості України серед дівчат (2000), срібна медаль першості України серед дівчат (2001), шаховий журналіст.

Сторінка шахового клубу «Юридична академія»