Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Зразковий колектив «Октет-шоу Sunrise» за виконання композиції «Стефанія» отримали Гран-прі Міжнародного багатожанрового конкурсу талантів «ЄВРО ЛІТО»

Композиція «Стефанія» у виконанні наших дівчат, зразкового колективу «Октет-шоу Sunrise», отримує найвищу нагороду Гран-прі Міжнародного багатожанрового конкурсу талантів «ЄВРО ЛІТО» (International talent competition, Kyiv-London, 31.07.2022).

В конкурсі приймали участь представники зі всіх куточків України та учасники із-за кордону: Молдови, United Kingdom, Sochaczew, Польщі, США (Lake Forest, California), Швейцарії (Женева), Чехії, Румунії та багато інших.
Даний проект започаткований Громадською організацією «Динаміка успіху»

Керівниця колективу Вероніка Харченко отримала лист-подяку «За вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризація мистецтва, високий професіоналізм!»
Склад художнього колективу:
Лаптєва Ірина