Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірантка кафедри конституційного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Крістіна Тверезовська передала Університету станцію супутникового інтернет-зв’язку «Starlink»

Starlink – це добре відома глобальна супутникова система від компанії SpaceX. Вона допоможе забезпечити бездротове інтернет-з’єднання з нашими електронними навчальними ресурсами, бібліотекою та іншими платформами стійким високошвидкісним інтернет-зв’язком.

«За моєю спиною роки студентського самоврядування, десятки успішних проєктів та взаємодія з активною студентською спільнотою. Я знаю, що багато студентів залишилося в Харкові, а стабільний зв’язок — невід’ємна частина навчального процесу. Сьогодні, маючи можливість продовжувати працювати, я хочу допомагати Університету робити освіту доступною для тих, хто цього потребує» — прокоментувала Крістіна Тверезовська.

Попри відключення світла та нестабільну роботу мережі інтернет, спільними зусиллями керівництва, колективу та всіх небайдужих вдалося забезпечити стабільну роботу електронних навчальних інформаційних комплексів Університету, щоб студенти мали доступ до навчально-методичних матеріалів, а навчальний процес попри всі намагання ворога не зупинявся.

Дякуємо всім, хто допомагає нам втілювати заплановане в життя!