Вічна пам‘ять і шана Герою!

Знову наша університетська громада у невимовній скорботі.

Днями стало відомо, що загинув старший сержант Національної гвардії України Денис Продан, випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 2021 року (бакалавр права).

Денис народився 01.05.1994р., навчався у Національній академії Національної гвардії України, 2018 року став студентом нашого Університету, який закінчив у 2021 році. Проходив службу у Національній гвардії України. Дуже любив спорт, особливо футбол, був гравцем футбольної команди своєї військової частини.

Хлопець став на захист рідної держави з перших днів війни. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський Указом №409 від 15 червня 2022 року відзначив Дениса Продана державною нагородою медаллю «Захиснику Вітчизни».

У червні 2022 року під час тяжких боїв за Харківщину Денис зник безвісті. Рідні та друзі шукали його серед полонених, поранених, вірили, що живий. Час йшов, але надія ще була, що хлопець знайдеться… Наприкінці 2022 року рідні дізналися страшну звістку: знайшли тіло молодого захисника у бронежилеті Дениса. А далі була ДНК експертиза, результат якої виявився позитивним…

Денис Продан загинув у червні 2022 року під час бойового зіткнення зі збройними силами РФ на вогневій позиції поблизу села Дементіївка Дергачівської громади Харківської області. Йому було 28 років. Друзі пам’ятають його як доброго товариша, глибоко порядну й доброзичливу людину. «Надійний, щирий, відповідальний, дбайливий», – саме таким він назавжди залишиться в їхній пам’яті.

На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати. Денис мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє. Але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави.

Похорон Дениса, славного захисника України, відбувся 13 січня 2023 року у Харкові.

Від усієї університетської спільноти низько схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя й висловлюємо глибоке співчуття його рідним та друзям.

Вічна пам‘ять і шана Герою!