Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Розпочато прийом заяв до Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – унікальний навчальний підрозділ Служби безпеки України.

Курсанти Інституту здобувають класичну освіту за спеціальностями 081 «Право» (ОКР бакалавр з терміном навчання 4 роки та магістр з терміном навчання 1,5 року) та 262 «Правоохоронна діяльність» (ОКР магістр з терміном навчання 1,5 року) та глибоку спеціалізовану професійну підготовку, що створює надійний базис для успішної кар’єри у спецслужбі.

Співробітники СБУ реалізують своє покликання в головній місії спецслужби – забезпечення державної безпеки. Всі, хто вступає до нашого закладу, стають частиною однієї команди, яка вкладає свої навички, таланти та енергію у прагненні до забезпечення миру та світлої долі для нашої Батьківщини.

Переваги навчання в Інституті:

• безкоштовне навчання;
  • потужна спортивна інфраструктура;
  • безкоштовне проживання в комфортабельному гуртожитку;
  • безкоштовне медичне і речове забезпечення;
  • дружній згуртований колектив;
  • професійно орієнтоване навчання, проведення навчальних заходів із залученням досвідчених діючих співробітників практичних підрозділів, регулярне проходження практик у підрозділах та органах СБ України;
  • ефективна система формування гармонійної, всебічно розвинутої особистості, лідерських якостей;
  • курсанти отримують досвід співпраці з міжнародними партнерами;
  • 100% працевлаштування, повний соціальний пакет;
  • офіцерське звання та гідне грошове забезпечення.

Бажаючі навчатися в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого необхідно написати від руки заяву за наданим зразком (зразок для 081 «Право», зразок для 262 «Правоохоронна діяльність») та якісне її фото чи скан надіслати на електронну пошту inst_sbu@nlu.edu.ua.

Правила прийому до Інституту будуть опубліковані на інформаційних ресурсах найближчим часом.

Слідкуйте за актуальними новинами на наших сторінках в соціальних мережах: