Абітурієнте, ти готовий здійснити свою мрію стати юристом?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Абітурієнте, ти готовий здійснити свою мрію стати юристом?

Друзі, ось шанс вразити всіх своїми ідеями та отримати грантову стипендію для реалізації своєї мрії. Впевнені, що це точно зацікавить вас!

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого разом з випускниками та компаніями – партнерами оголошує стипендіальний конкурс імені видатного академіка Василя Яковича Тація!

Якщо ти випускник 11 класу і мрієш про кар’єру у сфері права, то цей конкурс саме для тебе!

Що потрібно для участі? Просто заповни анкету на нашому сайті та подай своє найкраще есе на одну із захоплюючих тем:

«Україна – правова держава майбутнього»;

«Значення права та справедливості для побудови кращого майбутнього України»;

«Моя роль в правовій державі: як я, як громадянин, можу сприяти дотриманню прав та свобод?»;

«Як історичне минуле впливає на розвиток держави?»;

«Як я прагну стати юристом змінюючи світ через призму права?».

І найцікавіше! За найкращі роботи ви отримаєте грантові стипендії:

І місце: 25 000 грн.

ІІ місце: 15 000 грн.

ІІІ місце: 10 000 грн.

IV – VIII місця: сертифікат на безкоштовне харчування в їдальні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого протягом року.

IX – XV місця: сертифікат на безкоштовне публікування тез у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Теорія та практика сучасної юриспруденції” протягом 5 років.

Конкурс триватиме з 5 квітня по 1 вересня 2024 року. Заявки приймаються до 1 серпня 2024 року включно.

Деталі та правила конкурсу знаходь на нашому сайті!

У випадку виникнення запитань звертайся за консультацією:

Електронна адреса: grant@nlu.edu.ua

Гаряча лінія: 0 800 311 777

Готуйся розкрити свій потенціал у світі права! Успіх любить сміливих!